1

Тема: 5 телефонов в ремонт

Продам 5 телефонов в ремонт...цена за все 2200р..фото незнаю как сюда вставить так что пишите свою почту

2

Re: 5 телефонов в ремонт

достаточно написать модели, состояние и характер неисправностей

Ремонт и покупка компьютерной техники и ноутбуков
т8911-200-28-20 ,764-49-31 8911-789-89-36(  с 10 до 19ч)
Лиговский 56      mra eurocomp911@mail.ru

3

Re: 5 телефонов в ремонт

Daca te abonezi la acest subiect, vei primi noile mesaje postate in mailul cu noutati din comunitate. Adauga un subiect nou. Dieta cu orez :d'. Scor: 4 din 1 vot. Daca te abonezi la acest subiect, vei primi noile mesaje postate in mailul cu noutati din comunitate. Postat pe 29 Martie , ora As vrea sa stiu daca cineva dintre voi a incercat dieta cu orez? Am gasit'o pe net si sunt curioasa daca functioneaza Se ne incurajam una p alta? K eu una al nevoie ; nu prea reusesc sa tin un regim pana la capat: l need help : Postat pe 30 Martie , ora In ce consta aceasta dieta? Eu am reusit sa slabesc mancand doar o masa pe zi pe saturate,asta pe la ora Am dat fff incet dar frumos si sigur,vezi ultimele mele poze pe profil! Si inca mai dau,dar as incerca si asta cu orez Vine vara,plaja,costum de baie. Multumesc si succes la slabit,eu am reusit,cat de cat! Mania-n oamenii cei buni-se naste moarta,se topeste. In cei cuminti un ceas traieste, Trei ani in prostii cei din gloata, Iar in misei,viata toata! Dimineata: un bol de lapte cu cereale fara adaos de zahar. Pranz: orez la discretie cu legume fierte. Pranz: orez fara limita cu o friptura de vita la gratar. Seara: orez cu legume inabusite. Dimineata: un grapefruit si 2 oua fierte tari. Pranz: orez cu o jumatate de piept de pui fiert. Seara orez cu stafide. Dimineata: lapte slab cu cereale integrale. Pranz: peste slab cu legume inabusite. Seara: orez si un iaurt degresat. Dimineata: iaurt degresat cu cereale. Pranz: friptura de vita cu orez din belsug. Seara: Orez cu legume si zeama de lamaie cu un mar galben. Dimineata: iaurt cu cereale. Pranz: Orez cu salata de legume asezonata cu putin ulei de masline si zeama de lamaie. Seara: peste la gratar si orez. Pranz: Piept de pui la gratar cu orez. Seara: iaurt degresat cu orez. Se mai pot lua gustari in jur de ora 11 dimineata constand in o portocala, sau un ou fiert, sau un mar, sau un morcov, sau mere. Orezul se fierbe in apa fara sare, o cana la 1 l de apa, si se serveste cu verdeata, piper si zeama de lamaie, sau cu stafide si legume fierte. Dar eu nu o tin intocmai cum e scris M'am gandit k p langa orez sa pun piept d pui la gratar, sau sa mananc la cina de ex supa cu legume Daca vrei incepem am2 regimul dar adaptandu'l cum ni se potriveste. Postat pe 31 Martie , ora Any, hai ca incep eu cu tine si cu Betty. Tre sa dau 5 kg de pe mine, ca am aproape 1,80 m si trag fo 90 kile. Nu facem dup'aia ochii mici? Pai tu de ce crezi ca au chinejii ochisorii aia? Nu te superi, nu? K eu din prima zi de dieta am calcat stramb am papat dulce pfff tu ce dieta vrei s urmezi? Vreti sa incepem de luni impreuna? Si app de pastile pt slabit ce parere aveti? Eu nu prea m'incred in ele mi'e si frica dar dk as stii k sunt bune as incerca. Asa,asa,Michael, is numa'bun, nu? La fel zice si a mea , ca eu cateodata imi umflu burta fortat si zic:iote ce m-am ingrasat! Iar ea:lasa, ca esti f bine asa, esti numa'bun! Adevarul e c-am glumit cu dieta, cu toate ca s-au cam dus patratelele de pe abdomen, de cand am lasat handbalul. Si fiind si dintr-o familie cu tendinte spre ingrasare, tre sa ma tin tare,ca imi place al dracu inghetata! Si numai la cutie de un kil. Anushca,asta a si fost ideea, sa ne radem! Daca vrei cer dieta de la fata mea ,ca ea-i cu astea,desi arata super. Fata mea, daca nici acu nu mai avem de unde ne inspira Vezi ce-i la tv? Eu nu sunt de acord cu dieta asta. Scopul unei diete este sa-ti faci un stil de viata in jurul ei. Eu nu cred ca ai cum sa mananci asa tot restul vietii. Imediat cum nu mai mananci asa, pui la loc kg pierdute. Eu va spun fiindca am incercat diferite diete si cam acesta a fost rezultatul. Acum am tinut o dieta care mi-a modificat stilul de viata si pot sa mananc asa 20 de ani, fara sa am probleme. Dus sa ramana, nu-i by! El a pierdut, daca a lasat asa proba de femeie! Michael, te iau eu, ca mie nu-mi place sa stea femeia cu nasu-n bucatarie si p-orma sa se planga ca e obosita si alea si alea si sa scoata ochii ca ea se sacrifica. Prefer sa mananc pizza din carton si ea sa stea pe piciorul meu. Ufisor, a doua oara mai ai ocazia sa admiri placerea cu care mananca? Ufisor, desteapta lu taticu Michael, noi ne vedem de-ale noastre, iar onoarea Poate acolo, macar, nu-mi mai sufla Vuvu in ceafa! El inseamna totul pentru mine si recent doctorii au descoperit ca are cancer la creier. Din pacate eu si sotul meu nu avem bani nici macar sa platim facturile lunare, dar am facut o intelegere cu YAHOO si AOL si am cazut de acord ca pentru fiecare persoana care primeste acest mesaj sa primim 5 centi in schimb. Deci te rog trimite acest mesaj tuturor persoanelor din lista si ajuta ne . Am citit recent de-o cura ff usoara de doar3 zile! Prima zi:Numai orez,fiert cu lamie,cu supa strecurata,cu mere rase,cu morcovi cruzi rasi cu A 2-a zi,legume si fructe DRUDE,cate vrei,cum vrei,ce vrei dar sa fie CRUDE. Desi eu am dat jos prin eliminarea dulcelui,cafea fara cofeina si fara zahar,apa plata multa,multa,sucuri neacidulate,acre sau amare,sau apa cu lamaie,o singura masa pe zi pe saturate,intre 10,fara vreo restriste culinara. Joi, intrbati-ma cat am dat jos din kg? Dupa Sarbatori, faza a treia: mult sex, si daca partenerul se impotriveste, si mai bine, cateva sute de calorii arse in plus. Decat una care se-mpotriveste, nu mai bine doua care consimt? Care e calitatea optima pentru a fi Cum pot depasi aceasta problema? Dar intr-adevar, s-a schimbat femeia? 
Ricetta per la dieta della zuppa di cavolo da 7 giorni
Dieta di spiaggia del sud livro pdf
Hildebrandt dieter uchtdorf
Amx 50 100 migliori attrezzature per perdere peso
Proteina e proszku dieta atkins
Negativi della soda di dieta
dieta tisanoreica dove trovare i prodotti